כמה עולה להתקין מזגן בממד? תמחור והמלצות

January 28 2024doritr

ממד הוא חדר חשוב ביותר בכל בית בישראל וזאת בשל הסכנות הביטחוניות הקבועות. מעבר לכך, הממד כיום מהווה חדר חובה ובכל בניין חדש תמצאו ממד. אנו חיים בישראל במציאות ביטחונית לא קלה להתמודדות ועלינו לדאוג כי הממד שלנו יהיה מוכן, מאורגן ונגיש בכל זמן.

יחד עם זאת, כאשר המציאות תקינה ורגועה, הממד משמש בכל בית חדר רגיל ולכן, חשוב מאוד שהוא יהיה נעים ומאוורר. בכדי להפוך אותו לחדר נעים ומאוורר יש להתקין מזגן בממד. אם עדיין אין לכם ממד, אתם בוודאי תוהים כיצד מתקינים מזגן בממד וכמה זה יעלה לכם. במאמר הבא תקבלו את כל המידע על התקנת מזגן בממד ועל המחיר.

איזה מזגן מתאים לממד שלכם?

הדבר הראשון שחשוב לעשות כאשר מעוניינים להתקין מזגן בממד, הוא לבחור באיש המקצוע הטוב ביותר בתחום, אשר ימליץ לכם על סוג מזגן שנכון להתקין בממד. המטרה היא שהמזגן יצליח לשמור על טמפרטורה מתאימה בחדר בכל מצב, לרבות מצבי חירום שבהם מתכנסים בחדר כל בני המשפחה ולעיתים אף אורחים מבחוץ.

המזגן המתאים ביותר לממד הוא מזגן עילי שבו יש יחידה חיצונית שבה נמצא המנוע. מזגן שכזה פועל במצב סירקולציה והוא יכול לקרר או לחמם את האוויר המצוי בחדר וזאת מבלי שיהיה צורך לקחת אוויר מבחוץ.

כיצד תתקינו בצורה נכונה מזגן בממד שלכם?

כמובן שמעבר לבחירת סוג המזגן המתאים לממד שלכם, הרי שחשוב ביותר לבחור מתקין מקצועי להתקנה שכזאת שכן, היא צריכה להתבצע בהתאם לכללים ברורים ומדויקים מאוד. חשוב שתזכרו כי מזגן שלא הותקן בצורה נכונה, עלול להתקלקל פעמים רבות תוך פרק זמן קצר ואף לגרום לשריפה חלילה.

התקנת מזגן בממד צריכה להתבצע בצורה זהירה ביותר ורק על ידי מתקין מיומן ומוסמך שכן, המזגן אשר תתקינו בממד הוא קריטי לצורך שמירה על איכות החיים שלכם במצבי חירום והוא אף יכול להגן עליכם במקרים כאלה ואחרים.

כדאי לדעת שבכדי לא לטעות בהתקנת המזגן בממד, כיום ניתן למצוא שורה של הנחיות שהוציא פיקוד העורף הנוגעות להתקנה מדויקת של מזגן בממד.

כמה זה יעלה לכם?

התקנה של מזגן ממ”ד בלי כל תוספות מיוחדות, יכולה להגיע ל550 ₪. כמובן ללא עלות המזגן עצמו. יחד עם זאת, קחו בחשבון שאם אין לכם הכנה למזגן או התקן, ייתכן כי תדרשו לשלם על כך בנפרד. כמו כן, גם על קידוח בקיר הממד יהיה לכם צורך לשלם ואם מדובר על מזגן שמורכב להרכיב, ייתכן שגם על מורכבות ההתקנה תהיה תוספת תשלום.

הדבר החשוב ביותר לעשות הוא לבחור את טכנאי המזגנים המקצועי ביותר עבור התקנת המזגן בצורה בטוחה ומקצועית. לכן, אם אתם מעוניינים להוסיף מזגן חדרה לממ”ד שלכם, חשוב שתבחרו את טכנאי המזגנים המקצועי ביותר בתחום ואת המזגן המדויק ביותר בהתאם לצרכים שלכם.

Share: